KURSNA LISTA BR.74
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 20.04.2018. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.8261118.5351
36AustralijaAUD173.618374.0613
124KanadaCAD175.350875.8042
156KinaCNY115.188315.2797
191HrvatskaHRK115.888715.9843
203Češka RepublikaCZK14.64704.6750
208DanskaDKK115.819215.9144
348MađarskaHUF10037.930138.1583
392JapanJPY10088.697789.2315
414KuvajtKWD1318.0191319.9329
578NorveškaNOK112.236012.3096
643Ruska FederacijaRUB11.56541.5748
752ŠvedskaSEK111.337811.4060
756ŠvajcarskaCHF198.172098.7628
826Velika BritanijaGBP1134.3819135.1907
840SADUSD195.467596.0421
946RumunijaRON125.281825.4340
949TurskaTRY123.572823.7146
975BugarskaBGN160.243560.6061
977Bosna i HercegovinaBAM160.243560.6061
985PoljskaPLN128.283528.4537


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 20.04.2018. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan