KURSNA LISTA BR.54
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 21.03.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.5752118.2828
36AustralijaAUD173.553573.9961
124KanadaCAD177.372577.8381
156KinaCNY115.407515.5003
191HrvatskaHRK115.844415.9398
203Češka RepublikaCZK14.58404.6116
208DanskaDKK115.752915.8477
348MađarskaHUF10037.449137.6745
392JapanJPY10093.128993.6893
414KuvajtKWD1339.4204341.4630
578NorveškaNOK112.118412.1914
643Ruska FederacijaRUB11.61111.6207
752ŠvedskaSEK111.272811.3406
756ŠvajcarskaCHF1103.8192104.4440
826Velika BritanijaGBP1136.0194136.8380
840SADUSD1102.9375103.5569
946RumunijaRON124.703824.8524
949TurskaTRY118.910419.0242
975BugarskaBGN160.115260.4770
977Bosna i HercegovinaBAM160.115260.4770
985PoljskaPLN127.470227.6356


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 21.03.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan