KURSNA LISTA BR.137
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 20.07.2018. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.6965118.4049
36AustralijaAUD174.331574.7789
124KanadaCAD176.115076.5730
156KinaCNY114.869414.9588
191HrvatskaHRK115.909416.0052
203Češka RepublikaCZK14.53644.5637
208DanskaDKK115.789515.8845
348MađarskaHUF10035.979636.1962
392JapanJPY10089.831090.3716
414KuvajtKWD1332.8522334.8554
578NorveškaNOK112.271812.3456
643Ruska FederacijaRUB11.58101.5906
752ŠvedskaSEK111.332711.4009
756ŠvajcarskaCHF1101.0098101.6176
826Velika BritanijaGBP1131.4311132.2221
840SADUSD1100.9058101.5130
946RumunijaRON125.266025.4180
949TurskaTRY120.907121.0329
975BugarskaBGN160.177360.5395
977Bosna i HercegovinaBAM160.177360.5395
985PoljskaPLN127.061727.2245


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 20.07.2018. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan