KURSNA LISTA BR.243
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 18.12.2018. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1118.0873118.7979
36AustralijaAUD174.852575.3029
124KanadaCAD177.704378.1719
156KinaCNY115.093415.1842
191HrvatskaHRK115.945716.0417
203Češka RepublikaCZK14.58004.6076
208DanskaDKK115.812415.9076
348MađarskaHUF10036.485036.7046
392JapanJPY10092.450793.0071
414KuvajtKWD1341.9846344.0426
578NorveškaNOK112.036012.1084
643Ruska FederacijaRUB11.55951.5689
752ŠvedskaSEK111.482111.5511
756ŠvajcarskaCHF1104.8081105.4389
826Velika BritanijaGBP1131.4271132.2181
840SADUSD1104.0783104.7047
946RumunijaRON125.385325.5381
949TurskaTRY119.330019.4464
975BugarskaBGN160.377060.7404
977Bosna i HercegovinaBAM160.377060.7404
985PoljskaPLN127.565427.7312


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 18.12.2018. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan