KURSNA LISTA BR.133
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 16.07.2018. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.6897118.3979
36AustralijaAUD174.747375.1971
124KanadaCAD176.556077.0168
156KinaCNY115.044615.1352
191HrvatskaHRK115.903315.9991
203Češka RepublikaCZK14.54314.5705
208DanskaDKK115.783715.8787
348MađarskaHUF10036.422936.6421
392JapanJPY10089.497890.0364
414KuvajtKWD1332.1752334.1742
578NorveškaNOK112.416712.4915
643Ruska FederacijaRUB11.60891.6185
752ŠvedskaSEK111.337611.4058
756ŠvajcarskaCHF1100.5122101.1170
826Velika BritanijaGBP1133.2838134.0860
840SADUSD1100.6411101.2467
946RumunijaRON125.256925.4089
949TurskaTRY120.729520.8543
975BugarskaBGN160.173760.5359
977Bosna i HercegovinaBAM160.173760.5359
985PoljskaPLN127.291627.4558


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 16.07.2018. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan