KURSNA LISTA BR.202
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 19.10.2018. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1118.1755118.8867
36AustralijaAUD173.291773.7327
124KanadaCAD178.925779.4007
156KinaCNY114.862414.9518
191HrvatskaHRK115.922116.0179
203Češka RepublikaCZK14.56424.5916
208DanskaDKK115.837415.9328
348MađarskaHUF10036.512236.7320
392JapanJPY10091.687192.2389
414KuvajtKWD1339.7801341.8249
578NorveškaNOK112.460012.5350
643Ruska FederacijaRUB11.56891.5783
752ŠvedskaSEK111.411111.4797
756ŠvajcarskaCHF1103.4721104.0949
826Velika BritanijaGBP1134.2598135.0678
840SADUSD1103.0930103.7134
946RumunijaRON125.275425.4276
949TurskaTRY118.313818.4240
975BugarskaBGN160.422260.7858
977Bosna i HercegovinaBAM160.422260.7858
985PoljskaPLN127.444427.6096


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 19.10.2018. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan