KURSNA LISTA BR.76
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 24.04.2018. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.8324118.5416
36AustralijaAUD173.356573.7979
124KanadaCAD175.114775.5667
156KinaCNY115.271315.3633
191HrvatskaHRK115.881015.9766
203Češka RepublikaCZK14.63164.6594
208DanskaDKK115.818315.9135
348MađarskaHUF10037.716037.9430
392JapanJPY10088.642589.1759
414KuvajtKWD1320.8071322.7377
578NorveškaNOK112.230512.3041
643Ruska FederacijaRUB11.56091.5703
752ŠvedskaSEK111.327511.3957
756ŠvajcarskaCHF198.596399.1897
826Velika BritanijaGBP1134.4659135.2751
840SADUSD196.441797.0221
946RumunijaRON125.284825.4370
949TurskaTRY123.505423.6468
975BugarskaBGN160.246860.6094
977Bosna i HercegovinaBAM160.246860.6094
985PoljskaPLN128.030028.1986


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 24.04.2018. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan