KURSNA LISTA BR.13
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 19.01.2018. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1118.1436118.8546
36AustralijaAUD177.208077.6726
124KanadaCAD177.583278.0500
156KinaCNY115.077815.1686
208DanskaDKK115.866115.9615
392JapanJPY10086.908687.4316
578NorveškaNOK112.293412.3674
643Ruska FederacijaRUB11.70421.7144
752ŠvedskaSEK112.029212.1016
756ŠvajcarskaCHF1100.6334101.2390
826Velika BritanijaGBP1133.9952134.8016
840SADUSD196.318096.8976
949TurskaTRY125.509225.6628


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 19.01.2018. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan