KURSNA LISTA BR.157
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 17.08.2018. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.6772118.3854
36AustralijaAUD175.106775.5587
124KanadaCAD178.613979.0871
156KinaCNY115.014415.1048
191HrvatskaHRK115.844715.9401
203Češka RepublikaCZK14.57034.5979
208DanskaDKK115.778815.8738
348MađarskaHUF10036.302236.5206
392JapanJPY10093.254093.8152
414KuvajtKWD1340.4027342.4513
578NorveškaNOK112.200212.2736
643Ruska FederacijaRUB11.54691.5563
752ŠvedskaSEK111.247411.3150
756ŠvajcarskaCHF1103.6895104.3135
826Velika BritanijaGBP1131.5564132.3482
840SADUSD1103.4070104.0294
946RumunijaRON125.246125.3981
949TurskaTRY117.629317.7353
975BugarskaBGN160.167460.5294
977Bosna i HercegovinaBAM160.167460.5294
985PoljskaPLN127.321727.4861


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 17.08.2018. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan