KURSNA LISTA BR.14
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 23.01.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1118.0666118.7772
36AustralijaAUD174.115974.5619
124KanadaCAD177.916378.3853
156KinaCNY115.300215.3922
191HrvatskaHRK115.892015.9876
203Češka RepublikaCZK14.60284.6306
208DanskaDKK115.807515.9027
348MađarskaHUF10037.082437.3056
392JapanJPY10094.718595.2885
414KuvajtKWD1342.2221344.2817
578NorveškaNOK112.086912.1597
643Ruska FederacijaRUB11.56351.5729
752ŠvedskaSEK111.517511.5869
756ŠvajcarskaCHF1104.1244104.7510
826Velika BritanijaGBP1134.4723135.2815
840SADUSD1103.8496104.4746
946RumunijaRON124.734324.8831
949TurskaTRY119.421819.5386
975BugarskaBGN160.366660.7298
977Bosna i HercegovinaBAM160.366660.7298
985PoljskaPLN127.529727.6953


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 23.01.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan