KURSNA LISTA BR.114
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 19.06.2018. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.7910118.4998
36AustralijaAUD174.854575.3049
124KanadaCAD176.626977.0881
156KinaCNY115.707915.8025
191HrvatskaHRK115.950916.0469
203Češka RepublikaCZK14.56154.5889
208DanskaDKK115.805115.9003
348MađarskaHUF10036.323836.5424
392JapanJPY10092.356192.9119
414KuvajtKWD1334.8237336.8387
578NorveškaNOK112.440212.5150
643Ruska FederacijaRUB11.59431.6039
752ŠvedskaSEK111.462511.5315
756ŠvajcarskaCHF1102.0631102.6773
826Velika BritanijaGBP1134.3266135.1350
840SADUSD1101.2994101.9090
946RumunijaRON125.221325.3731
949TurskaTRY121.404121.5329
975BugarskaBGN160.225660.5880
977Bosna i HercegovinaBAM160.225660.5880
985PoljskaPLN127.336627.5012


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 19.06.2018. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan