KURSNA LISTA BR.201
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 18.10.2018. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.9801118.6901
36AustralijaAUD173.152473.5926
124KanadaCAD178.684879.1584
156KinaCNY114.796714.8857
191HrvatskaHRK115.899715.9953
203Češka RepublikaCZK14.56124.5886
208DanskaDKK115.812715.9079
348MađarskaHUF10036.601236.8214
392JapanJPY10091.217091.7660
414KuvajtKWD1338.4397340.4765
578NorveškaNOK112.485812.5610
643Ruska FederacijaRUB11.56461.5740
752ŠvedskaSEK111.433311.5021
756ŠvajcarskaCHF1103.0844103.7048
826Velika BritanijaGBP1134.3584135.1670
840SADUSD1102.6360103.2536
946RumunijaRON125.261325.4133
949TurskaTRY118.327618.4378
975BugarskaBGN160.322360.6853
977Bosna i HercegovinaBAM160.322360.6853
985PoljskaPLN127.487127.6525


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 18.10.2018. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan