KURSNA LISTA BR.152
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 10.08.2010. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1104.7958105.4264
36AustralijaAUD172.658873.0960
124KanadaCAD177.277377.7423
208DanskaDKK114.057914.1425
392JapanJPY10092.813593.3721
578NorveškaNOK113.232013.3116
752ŠvedskaSEK111.121611.1886
756ŠvajcarskaCHF175.566676.0214
826Velika BritanijaGBP1125.9565126.7145
840SADUSD179.680480.1600


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 10.08.2010. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan