KURSNA LISTA BR.51
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 18.03.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.7118118.4202
36AustralijaAUD173.851574.2959
124KanadaCAD177.949678.4188
156KinaCNY115.463415.5564
191HrvatskaHRK115.827215.9224
203Češka RepublikaCZK14.58844.6160
208DanskaDKK115.770615.8656
348MađarskaHUF10037.408037.6332
392JapanJPY10093.045493.6054
414KuvajtKWD1341.6888343.7452
578NorveškaNOK112.190312.2637
643Ruska FederacijaRUB11.60351.6131
752ŠvedskaSEK111.256511.3243
756ŠvajcarskaCHF1103.6013104.2247
826Velika BritanijaGBP1137.8197138.6491
840SADUSD1103.8206104.4454
946RumunijaRON124.724224.8730
949TurskaTRY119.020219.1346
975BugarskaBGN160.185160.5473
977Bosna i HercegovinaBAM160.185160.5473
985PoljskaPLN127.370327.5351


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 18.03.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan