KURSNA LISTA BR.182
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 21.09.2018. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.8532118.5624
36AustralijaAUD172.924573.3633
124KanadaCAD177.499377.9657
156KinaCNY114.612514.7005
191HrvatskaHRK115.862015.9574
203Češka RepublikaCZK14.60774.6355
208DanskaDKK115.799715.8947
348MađarskaHUF10036.417136.6363
392JapanJPY10088.664789.1983
414KuvajtKWD1330.0285332.0147
578NorveškaNOK112.276812.3506
643Ruska FederacijaRUB11.50731.5163
752ŠvedskaSEK111.395011.4636
756ŠvajcarskaCHF1104.2764104.9040
826Velika BritanijaGBP1132.7175133.5163
840SADUSD1100.0027100.6045
946RumunijaRON125.309925.4623
949TurskaTRY116.059616.1562
975BugarskaBGN160.257460.6200
977Bosna i HercegovinaBAM160.257460.6200
985PoljskaPLN127.457527.6227


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 21.09.2018. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan