KURSNA LISTA BR.11
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 18.01.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1118.0249118.7351
36AustralijaAUD174.496574.9449
124KanadaCAD178.058878.5286
156KinaCNY115.283015.3750
191HrvatskaHRK115.884315.9799
203Češka RepublikaCZK14.61974.6475
208DanskaDKK115.812515.9077
348MađarskaHUF10036.903637.1256
392JapanJPY10094.738295.3084
414KuvajtKWD1341.6060343.6618
578NorveškaNOK112.133712.2067
643Ruska FederacijaRUB11.56011.5695
752ŠvedskaSEK111.487811.5570
756ŠvajcarskaCHF1104.2070104.8342
826Velika BritanijaGBP1134.5166135.3262
840SADUSD1103.5942104.2176
946RumunijaRON125.117025.2682
949TurskaTRY119.316419.4326
975BugarskaBGN160.345160.7083
977Bosna i HercegovinaBAM160.345160.7083
985PoljskaPLN127.518027.6836


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 18.01.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan