KURSNA LISTA BR.225
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 22.11.2018. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1118.0500118.7604
36AustralijaAUD175.066775.5185
124KanadaCAD178.235878.7066
156KinaCNY114.947215.0372
191HrvatskaHRK115.870515.9661
203Češka RepublikaCZK14.53644.5637
208DanskaDKK115.814215.9094
348MađarskaHUF10036.648936.8695
392JapanJPY10091.618192.1695
414KuvajtKWD1340.4960342.5452
578NorveškaNOK112.143012.2160
643Ruska FederacijaRUB11.57981.5894
752ŠvedskaSEK111.457811.5268
756ŠvajcarskaCHF1104.1648104.7916
826Velika BritanijaGBP1132.3578133.1544
840SADUSD1103.5890104.2124
946RumunijaRON125.283825.4360
949TurskaTRY119.503019.6204
975BugarskaBGN160.358060.7212
977Bosna i HercegovinaBAM160.358060.7212
985PoljskaPLN127.416527.5815


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 22.11.2018. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan