KURSNA LISTA BR.133
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 16.07.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.3798118.0862
36AustralijaAUD173.362473.8038
124KanadaCAD179.872080.3526
156KinaCNY115.165415.2566
191HrvatskaHRK115.873515.9691
203Češka RepublikaCZK14.58504.6126
208DanskaDKK115.717515.8121
348MađarskaHUF10036.053636.2706
392JapanJPY10096.529497.1104
414KuvajtKWD1342.4149344.4755
578NorveškaNOK112.207112.2805
643Ruska FederacijaRUB11.66281.6728
752ŠvedskaSEK111.147611.2146
756ŠvajcarskaCHF1105.8143106.4511
826Velika BritanijaGBP1130.4655131.2507
840SADUSD1104.2449104.8723
946RumunijaRON124.793524.9427
949TurskaTRY118.212818.3224
975BugarskaBGN160.015360.3765
977Bosna i HercegovinaBAM160.015360.3765
985PoljskaPLN127.538427.7042


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 16.07.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan