KURSNA LISTA BR.93
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 21.05.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.5980118.3058
36AustralijaAUD172.461772.8977
124KanadaCAD178.472078.9442
156KinaCNY115.266015.3578
191HrvatskaHRK115.822115.9173
203Češka RepublikaCZK14.56004.5874
208DanskaDKK115.741015.8358
348MađarskaHUF10035.986936.2035
392JapanJPY10095.693896.2696
414KuvajtKWD1346.0801348.1629
578NorveškaNOK111.974012.0460
643Ruska FederacijaRUB11.63511.6449
752ŠvedskaSEK110.892110.9577
756ŠvajcarskaCHF1104.3368104.9648
826Velika BritanijaGBP1134.0607134.8675
840SADUSD1105.3935106.0277
946RumunijaRON124.690424.8390
949TurskaTRY117.444417.5494
975BugarskaBGN160.126960.4887
977Bosna i HercegovinaBAM160.126960.4887
985PoljskaPLN127.364327.5289


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 21.05.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan