KURSNA LISTA BR.96
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 24.05.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.5972118.3050
36AustralijaAUD172.398872.8344
124KanadaCAD178.049578.5193
156KinaCNY115.212715.3043
191HrvatskaHRK115.825915.9211
203Češka RepublikaCZK14.54594.5733
208DanskaDKK115.742615.8374
348MađarskaHUF10035.994436.2110
392JapanJPY10095.974296.5518
414KuvajtKWD1345.4678347.5468
578NorveškaNOK112.008912.0811
643Ruska FederacijaRUB11.62261.6324
752ŠvedskaSEK110.927210.9930
756ŠvajcarskaCHF1104.7264105.3566
826Velika BritanijaGBP1133.1340133.9352
840SADUSD1105.1572105.7900
946RumunijaRON124.687124.8357
949TurskaTRY117.182817.2862
975BugarskaBGN160.126560.4883
977Bosna i HercegovinaBAM160.126560.4883
985PoljskaPLN127.308827.4732


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 24.05.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan