KURSNA LISTA BR.77
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 23.04.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.6904118.3986
36AustralijaAUD174.487674.9358
124KanadaCAD178.282878.7540
156KinaCNY115.578415.6722
191HrvatskaHRK115.821215.9164
203Češka RepublikaCZK14.57404.6016
208DanskaDKK115.759115.8539
348MađarskaHUF10036.694536.9153
392JapanJPY10093.479294.0418
414KuvajtKWD1343.7218345.7904
578NorveškaNOK112.297712.3717
643Ruska FederacijaRUB11.63851.6483
752ŠvedskaSEK111.226811.2944
756ŠvajcarskaCHF1102.9392103.5586
826Velika BritanijaGBP1135.8227136.6401
840SADUSD1104.5951105.2245
946RumunijaRON124.720724.8695
949TurskaTRY117.925318.0331
975BugarskaBGN160.174160.5363
977Bosna i HercegovinaBAM160.174160.5363
985PoljskaPLN127.461927.6271


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 23.04.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan