KURSNA LISTA BR.30
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 14.02.2020. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.2049117.9103
36AustralijaAUD172.667273.1046
124KanadaCAD181.573582.0645
156KinaCNY115.478515.5717
191HrvatskaHRK115.726515.8211
203Češka RepublikaCZK14.71104.7394
208DanskaDKK115.684215.7786
348MađarskaHUF10034.689334.8981
392JapanJPY10098.524699.1176
414KuvajtKWD1354.5218356.6554
578NorveškaNOK111.677411.7476
643Ruska FederacijaRUB11.70171.7119
752ŠvedskaSEK111.170711.2379
756ŠvajcarskaCHF1110.3624111.0266
826Velika BritanijaGBP1141.0918141.9408
840SADUSD1108.1526108.8034
933BelorusijaBYN149.054149.3493
946RumunijaRON124.577924.7259
949TurskaTRY117.861817.9692
975BugarskaBGN159.925960.2865
977Bosna i HercegovinaBAM159.925960.2865
985PoljskaPLN127.589327.7553


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 14.02.2020. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan