KURSNA LISTA BR.239
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 12.12.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.1785117.8837
36AustralijaAUD172.354872.7902
124KanadaCAD179.860080.3406
156KinaCNY114.957115.0471
191HrvatskaHRK115.747015.8418
203Češka RepublikaCZK14.59174.6193
208DanskaDKK115.675615.7700
348MađarskaHUF10035.471135.6845
392JapanJPY10096.841797.4245
414KuvajtKWD1346.5794348.6652
578NorveškaNOK111.556811.6264
643Ruska FederacijaRUB11.66171.6717
752ŠvedskaSEK111.204611.2720
756ŠvajcarskaCHF1107.0318107.6760
826Velika BritanijaGBP1138.9688139.8052
840SADUSD1105.1777105.8107
933BelorusijaBYN149.810250.1100
946RumunijaRON124.491824.6392
949TurskaTRY118.113018.2220
975BugarskaBGN159.912460.2730
977Bosna i HercegovinaBAM159.912460.2730
985PoljskaPLN127.349427.5140


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 12.12.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan