KURSNA LISTA BR.59
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 27.03.2020. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.1608117.8658
36AustralijaAUD164.726165.1157
124KanadaCAD175.626676.0818
156KinaCNY114.959315.0493
191HrvatskaHRK115.384115.4767
203Češka RepublikaCZK14.30644.3324
208DanskaDKK115.692815.7872
348MađarskaHUF10033.012433.2110
392JapanJPY10097.642198.2297
414KuvajtKWD1342.0752344.1338
578NorveškaNOK110.037710.0981
643Ruska FederacijaRUB11.36861.3768
752ŠvedskaSEK110.690810.7552
756ŠvajcarskaCHF1110.2585110.9221
826Velika BritanijaGBP1129.9476130.7296
840SADUSD1105.8458106.4828
933BelorusijaBYN141.246541.4947
946RumunijaRON124.203824.3494
949TurskaTRY116.512016.6114
975BugarskaBGN159.903360.2639
977Bosna i HercegovinaBAM159.903360.2639
985PoljskaPLN125.811425.9668


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 27.03.2020. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan