KURSNA LISTA BR.201
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 18.10.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.2589117.9645
36AustralijaAUD171.999872.4330
124KanadaCAD180.226480.7092
156KinaCNY114.891514.9811
191HrvatskaHRK115.749615.8444
203Češka RepublikaCZK14.55734.5847
208DanskaDKK115.691015.7854
348MađarskaHUF10035.382835.5958
392JapanJPY10097.068697.6528
414KuvajtKWD1347.2279349.3175
578NorveškaNOK111.479011.5480
643Ruska FederacijaRUB11.64551.6555
752ŠvedskaSEK110.865710.9311
756ŠvajcarskaCHF1106.7445107.3869
826Velika BritanijaGBP1135.4341136.2491
840SADUSD1105.4107106.0451
933BelorusijaBYN151.644551.9553
946RumunijaRON124.647624.7960
949TurskaTRY118.117318.2263
975BugarskaBGN159.953560.3143
977Bosna i HercegovinaBAM159.953560.3143
985PoljskaPLN127.370027.5348


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 18.10.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan