KURSNA LISTA BR.161
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 23.08.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.5474118.2548
36AustralijaAUD171.692872.1242
124KanadaCAD179.704080.1836
156KinaCNY114.969115.0591
191HrvatskaHRK115.891215.9868
203Češka RepublikaCZK14.55744.5848
208DanskaDKK115.763815.8586
348MađarskaHUF10035.799436.0148
392JapanJPY10099.6165100.2159
414KuvajtKWD1349.0124351.1128
578NorveškaNOK111.813411.8844
643Ruska FederacijaRUB11.61981.6296
752ŠvedskaSEK110.967111.0331
756ŠvajcarskaCHF1107.7823108.4309
826Velika BritanijaGBP1129.8292130.6106
840SADUSD1106.2047106.8439
946RumunijaRON124.879825.0296
949TurskaTRY118.403318.5141
975BugarskaBGN160.101160.4627
977Bosna i HercegovinaBAM160.101160.4627
985PoljskaPLN126.966027.1282


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 23.08.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan