KURSNA LISTA BR.31
ZA DEVIZE

FORMIRANA NA DAN 18.02.2019. GODINE

ŠIFRA VALUTENAZIV ZEMLJEOZNAKA VALUTEVAŽI ZAKUPOVNI KURSPRODAJNI KURS
978EMUEUR1117.7118118.4202
36AustralijaAUD174.397574.8453
124KanadaCAD178.658179.1315
156KinaCNY115.387815.4804
191HrvatskaHRK115.856915.9523
203Češka RepublikaCZK14.58314.6107
208DanskaDKK115.775015.8700
348MađarskaHUF10036.986037.2086
392JapanJPY10094.146894.7134
414KuvajtKWD1342.5839344.6455
578NorveškaNOK112.066812.1394
643Ruska FederacijaRUB11.57221.5816
752ŠvedskaSEK111.241311.3089
756ŠvajcarskaCHF1103.6834104.3074
826Velika BritanijaGBP1134.3742135.1828
840SADUSD1104.0961104.7225
946RumunijaRON124.823824.9732
949TurskaTRY119.686319.8047
975BugarskaBGN160.185160.5473
977Bosna i HercegovinaBAM160.185160.5473
985PoljskaPLN127.167727.3311


1. Kursevi iz ove liste primenjuju se od 8 časova 18.02.2019. godine do 8 časova na dan kada će biti formirana naredna kursna lista.


srednji kurs dinara | za efektivni strani novac | za devize | na željeni dan