Šifra valuteNaziv
zemlje
Oznaka
valute
Referentna/osnovna kamatna stopa
u % na god. nivou
Uvećanje referentne/ osnovne kamatne stope
u p.p.
Stope zatezne kamate
U % na god. nivouDatum objavljivanjaVaži od
941Republika SrbijaRSD3,008,0011,0012.4.2018.13.4.2018.
978EMUEUR0,008,008,0015.3.2016.16.3.2016.
36AustralijaAUD1,508,009,502.8.2016.3.8.2016.
124KanadaCAD1,758,009,7524.10.2018.25.10.2018.
156KinaCNY4,358,0012,3523.10.2015.24.10.2015.
191HrvatskaHRK0,308,008,3013.9.2016.14.9.2016.
203Češka RepublikaCZK2,008,0010,003.5.2019.4.5.2019.
208DanskaDKK0,058,008,0520.1.2015.21.1.2015.
348MađarskaHUF0,908,008,9024.5.2016.25.5.2016.
392JapanJPY0,008,008,0017.2.2016.18.2.2016.
414KuvajtKWD3,008,0011,0022.3.2018.23.3.2018.
578NorveškaNOK1,008,009,0021.3.2019.22.3.2019.
643Ruska FederacijaRUB7,758,0015,7517.12.2018.18.12.2018.
752ŠvedskaSEK-0,258,007,758.1.2019.9.1.2019.
756ŠvajcarskaCHF-1,25 – -0,258,007,2515.1.2015.16.1.2015.
826Velika BritanijaGBP0,758,008,752.8.2018.3.8.2018.
840SADUSD2,25 – 2,508,0010,37520.12.2018.21.12.2018.
946RumunijaRON2,508,0010,507.5.2018.8.5.2018.
949TurskaTRY24,008,0032,0013.9.2018.14.9.2018.
975BugarskaBGN0,008,008,0031.1.2018.1.2.2018.
977Bosna i HercegovinaBAM0,008,008,0015.3.2016.16.3.2016.
985PoljskaPLN1,508,009,504.3.2015.5.3.2015.