Šifra valuteNaziv
zemlje
Oznaka
valute
Referentna/osnovna kamatna stopa
u % na god. nivou
Uvećanje referentne/ osnovne kamatne stope
u p.p.
Stope zatezne kamate
U % na god. nivouDatum objavljivanjaVaži od
941Republika SrbijaRSD2,258,0010,257.11.2019.8.11.2019.
978EMUEUR0,008,008,0015.3.2016.16.3.2016.
36AustralijaAUD0,758,008,751.10.2019.2.10.2019.
124KanadaCAD1,758,009,7524.10.2018.25.10.2018.
156KinaCNY4,358,0012,3523.10.2015.24.10.2015.
191HrvatskaHRK0,308,008,3013.9.2016.14.9.2016.
203Češka RepublikaCZK2,008,0010,003.5.2019.4.5.2019.
208DanskaDKK0,058,008,0520.1.2015.21.1.2015.
348MađarskaHUF0,908,008,9024.5.2016.25.5.2016.
392JapanJPY0,008,008,0017.2.2016.18.2.2016.
414KuvajtKWD2,758,0010,7531.10.2019.1.11.2019.
578NorveškaNOK1,508,009,5019.9.2019.20.9.2019.
643Ruska FederacijaRUB6,508,0014,5028.10.2019.29.10.2019.
752ŠvedskaSEK-0,258,007,758.1.2019.9.1.2019.
756ŠvajcarskaCHF-0,758,007,2513.6.2019.14.6.2019.
826Velika BritanijaGBP0,758,008,752.8.2018.3.8.2018.
840SADUSD1,50 – 1,758,009,62531.10.2019.1.11.2019.
933BelorusijaBYN9,508,0017,5030.9.2019.1.10.2019.
946RumunijaRON2,508,0010,507.5.2018.8.5.2018.
949TurskaTRY14,008,0022,0024.10.2019.25.10.2019.
975BugarskaBGN0,008,008,0031.1.2018.1.2.2018.
977Bosna i HercegovinaBAM0,008,008,0015.3.2016.16.3.2016.
985PoljskaPLN1,508,009,504.3.2015.5.3.2015.