Šifra valuteNaziv
zemlje
Oznaka
valute
Referentna/osnovna kamatna stopa
u % na god. nivou
Uvećanje referentne/ osnovne kamatne stope
u p.p.
Stope zatezne kamate
U % na god. nivouDatum objavljivanjaVaži od
941Republika SrbijaRSD1,758,009,7511.3.2020.12.3.2020.
978EMUEUR0,008,008,0015.3.2016.16.3.2016.
36AustralijaAUD0,258,008,2519.3.2020.20.3.2020.
124KanadaCAD0,258,008,2527.3.2020.28.3.2020.
156KinaCNY4,358,0012,3523.10.2015.24.10.2015.
191HrvatskaHRK0,058,008,0523.3.2020.24.3.2020.
203Češka RepublikaCZK1,008,009,0026.3.2020.27.3.2020.
208DanskaDKK0,058,008,0520.1.2015.21.1.2015.
348MađarskaHUF0,908,008,9024.5.2016.25.5.2016.
392JapanJPY0,008,008,0017.2.2016.18.2.2016.
414KuvajtKWD1,508,009,5016.3.2020.17.3.2020.
578NorveškaNOK0,258,008,2523.3.2020.24.3.2020.
643Ruska FederacijaRUB6,008,0014,0010.2.2020.11.2.2020.
752ŠvedskaSEK0,008,008,008.1.2020.9.1.2020.
756ŠvajcarskaCHF-0,758,007,2513.6.2019.14.6.2019.
826Velika BritanijaGBP0,108,008,1019.3.2020.20.3.2020.
840SADUSD0,00 – 0,258,008,12516.3.2020.17.3.2020.
933BelorusijaBYN8,758,0016,7518.2.2020.19.2.2020.
946RumunijaRON2,008,0010,0023.3.2020.24.3.2020.
949TurskaTRY9,758,0017,7517.3.2020.18.3.2020.
975BugarskaBGN0,008,008,0031.1.2018.1.2.2018.
977Bosna i HercegovinaBAM0,008,008,0015.3.2016.16.3.2016.
985PoljskaPLN1,008,009,0017.3.2020.18.3.2020.